Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nowy poziom trudności "Uziemiony" - trudny czy nie?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig

    Nowy poziom trudności "Uziemiony" - trudny czy nie?

    Jak dobrze wiecie ND dodało najnowszy poziom trudności Uziemiony do singla, czy jest tak trudno jak zapowiadali twórcy? Grał już ktoś? Ja narazie zaczynam i jestem dopiero po prologu, więc nie bardzo moge napisać co i jak. Mogę potwierdzić że glitch dalej działa tzn. po załadowaniu mojego starego sejwu z nowej gry plus, chcą rozpocząć nową grę plus na Uziemiony nie dało się ale po wybraniu chaptera w nowej grze plus mozna było wybrać Uziemiony i widzę że gra po prologu zaliczyła mi to przejście na tym poziomie. Na innym forum coś piszą o przechodzeniu w odrotnej kolejności ale nie kumam tego, może ktoś to wyjaśni?

    EDIT: Właśnie ukończyłem gre na najnowszym poziomie trudności i o dziwo było bardzo łatwo. Najwięcej problemów miałem podczas walki z Davidem ponieważ ostatnia faza walki zależy od szczęścia, ten moment powtarzałem chyba z 30 razy. Etap zimowy może też sprawić problemy ale gdy zastosujemy odpowiednią strategię to szybko go zaliczymy. Na koniec gry zostało mi nawet trochę za dużo naboi oraz zapasów. Wkońcu mam ponownie moje 100% w tej świetnej grze. Jeżeli ktoś będzie miał z czyms problem to niech pisze. Gre grałem od początku do końca, a nie tak jak piszą żeby w odwrotnej kolejności.
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 09-09-2014 o 18:46


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •