O, patrz #8 i #41

Tak jak miało to miejsce w pierwszej części GoW tak i tutaj nie będę się rozpisywał na dwa tematy.

Druga część przygód Kratosa, Boga wojny. Niestety nasz bohater długo nie nacieszył się tronem. W grze względem poprzedniej części pojawiło się kilka udogodnień, np. szybkie schodzenie po ścianach oj jakie to było denerwujące w jedynce. Tym razem Duch Sparty wziął sobie na celownik swojego kochanego tatuśka, Zeusa, jak zwykle niosąc przy tym spustoszenie i zagładę osobników stających mu na drodze. Nie będę się rozpisywał o wspaniałości tej serii, bo już nie raz to podkreślałem że jest genialna.

Co do trofeów, o ile na Vicie, tak jak w pierwszej części, wszystkie trofea były zglitchowane po przez wyłaczenie gry przyciskiem PS, tak jest jeszcze jedno mega zglitchowane trofeum. Chodzi mi tu oczywiście o "Boss Batch 3" którego drop niekoniecznie zależy od naszej rozgrywki, o ile na Vicie wpadło za pierwszym razem to niestety na PS3 musiałem powtarzać grę z powodu tego puchara. Nie zapisywałem gry od momentu walki z Krakenem, niestety nie wpadło. No cóż, bywa i tak. Co do pozostałych dzbanków, nie są one jakoś szczególnie trudne, no może trochę w kość dają wyzwania. Dla mnie najgorszym z nich było ostatnie 7, gdzie nie mogliśmy zostać trafieni przez przeciwników.

Ocena:
Gra - 9/10
Platynka - 4/10 (z powodu glitcha)

PS. Gdyby nie glitch, który trochę namieszał mi na PS3, to wystawiłbym ocenę podobną jak w GoW. Proszę pamiętać, że jest to moja subiektywna ocena i nie będę więcej na ten temat dyskutował Pozdrawiam