Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Uncharted 2: Drake's Fortune Multiplayer Pack DLC - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    Zerathel
    Guest
    Nie udało mi się posta skasować dziwne trochę, ale cóż. Na wstępie chcę przeprosić, że piszę post pod postem z reguł unikam czegoś takiego chyba, że sytuacja wymaga inaczej. Z ustawki rezygnuję bo już wbiłem magiczne 100% w tej grze i powiem tak. Lekko nie jest, ale można posłużyć się ustawką i tutaj przedstawiam sposób jak się boostuje.

    Sposób boostowania:

    1. Przede wszystkim musicie znaleźć dwie osoby, które nie mają problemów ze znalezieniem gry oraz d tych osób mogą spokojnie dołączyć inne osoby.
    2. Spotkajcie się wszyscy przed ustawką i ustalcie kto kogo bierze i stwórzcie sobie czat tekstowy, który pomoże Wam w znalezieniu się, hsy też można mieć co znacznie ułatwi wam sprawę komunikacji podczas ustawki. Słyszycie drugą osobę, która jest nawet w przeciwnej drużynie tylko wtedy gdy jesteście blisko niej.
    3. Osoby, które są liderami ustawiają sobie matchmaking, czyli szukanie graczy na DLC.
    4. Jedna osoba odlicza na czacie tekstwym i liderzy rozpoczynają szukanie - nie może być to lider bo on jest odpowiedzialny za rozłączania gdyby był random. Osoby, które są wyznaczone mówią co jakiś czas ile jest osób znalezionych jeżeli liczba się zgadza się to 90% jesteście wy
    5. Jesteście razem na mapie i się zabijacie jak chcecie tylko ustalcie sobie kolejność najlepiej w trybie eliminacji ustawić sobie wynik 3:2 dla jednych potem dla drugich.

    Są jednak pewne problemy...Może zdarzyć się sytuacja taka, że spokojnie będziecie mogli dołączyć do ludzi, ale nie będziecie mogli się znaleźć więc weźcie to pod uwagę. U mnie tak było, że na początku byłem hostem i każdego bez problemu znajdowałem, a potem nie mogłem znaleźć przeciwnej drużyny i nie wiem dlaczego tak było...Tak więc miejcie kogoś w rezerwie jeżeli będziecie boostować.
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 02-07-2012 o 11:54

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •