Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    4 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Normalnie nie opisuję po dwa razy trudności do wbicia platki ale Debil Nation będzie wyjątkiem, ponieważ wersja na Vitę nieco różni się od PS3. Dodatkowo weszły mi do głowy rozkminy co do gry, którymi chciałem się podzielić.

    Po pierwsze, całokształt gry na spokojnie działałby na PS2, z tą grafiką, gdzie nawet modele nie są szczególnie wyróżnione, ot kawał masy i teksturki, po małym przybliżeniu (na przykład przy zgonie) widać plackowaty ryj naszej kobiety którą gramy, co sprawia, że straszy bardziej niż zombie. To już w Heroes IV z 2002 roku modele postaci się lepiej prezentowały. Niepotrzebnie osłabiono grafikę na handheldzie, dałaby sobie na spokojnie radę z oryginalną.

    Druga rzecz, dźwięk. Bugował się masakrycznie często (zwłaszcza przy użyciu kosiarki na sporej grupie nieumarłych, albo puszczeniu full auto z SMG), co zmusza do grania bez głosu. Optymalizacją się nie popisali.

    Trzecia rzecz, zarówno ułatwienie jak i utrudnienie. Najwyższa Królowa Optymalizacja XIV (wymawiaj szlacheckim akcentem) zmniejszyła ilość zombie w grze, na Mrocznym mega ułatwienie, do grindowania 53596 killów to już gorzej, na PS3 gdzie grindowałem kille na Autostradzie do piekła, było 2200 zombie (plus/minus), na Vitczoku ledwo 1200 - taka różnica. A ich zwłoki znikały szybciej, niż pieniądze w moim portfelu, w oby dwóch przypadkach było to bardzo zauważalne .

    Czwarta rzecz, z ciekawości obejrzałem sobie w grze koncept arty, i stwierdzam że grę zaniechano, a mogła być super. Grafika naprawdę na poziomie w nich jest, zombie wyglądają na poziomie, jest też rodzaj pokraki, którego w grze nie spotykamy. Chciałoby się zagrać. Na PC pewno jest masa modów, która robi z Dead Nation o 200% lepszą grę. Coś jak stary, Polski Painkiller (mody powstają do dziś).

    Piąta mniej istotna rzecz a zastanawiająca, podnoszenie apteczki przez kobietę, wydaje ona przy jej podnoszeniu dwuznaczny odgłos:

     
    Brzmi, jak kobieta w centrum handlowym po usłyszeniu od faceta - "Masz, weź moją kartę kredytową"


     
    Brzmi, jak orgazm.


    Zdecydowanie wersja na Vitę jest łatwiejsza niż PS3, bo mało zombie, dlatego szczerze wystawiam trudność 3/10 (niestety w ankiecie już nie kliknę), a sama gra w wersji Vity 6/10, że tak powiem czterech liter nie urywa.
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 04-05-2016 o 12:19

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •