Analyzing.... Beep Beeep

Ten Batman trochę mnie zaskoczył. Na początku trochę negatywnie (po doświadczeniach z poprzednimi odsłonami Gacka na PS3 spodziewałem się czegoś innego), później pozytywnie (gdy tylko skumałem co i jak to pierwsze przejście gry sprawiło mi dużą frajdę) i na koniec znowu negatywnie (przeokrutny backtracking potrafił czasem naprawdę skutecznie zniechęcić mnie do rozgrywki).

Analyzing.... Beep Beeep

Gra nie jest sama w sobie trudna. Jedyny kłopot może sprawić wbicie 100 hit combo (do wbicia tylko w jednym miejscu w grze), ale wprawa jak zwykle czyni mistrza. To co mi się nie podobało to wspomniany już wcześniej backtracking. Szczerze to nie pamiętam, w której grze tyle razy cofałem się do odwiedzonych już lokacji (może Obcy izolacja - ale tam było to jakieś przyjemniejsze). I o ile za pierwszym przejściem gry -to był fan - tak za drugim i trzecim było to doświadczenie nudne jak flaki z olejem. Sytuacji nie ratuje drobne urozmaicenie w końcówce związane z wykonaniem 5 innych czynności (w zależności od ostatnio pokonanego bossa).

Analyzing.... Beep Beeep

Poziom trudności oceniam na 4 punkty - tylko ze względu na cierpliwość potrzebną na wszystkie 3 przejścia i pozbieranie wszystkich tych poukrywanych dupereli.

Analyzing.... Beep Beeep