Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dzwienkoswit

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit

    Smile Dzwienkoswit

    Witajcie dobrzy ludzie

    Nazywam się Tomasz, ale po internetach poruszam sie pod ksywką Dzwienkoswit. Można mnie spotkać na gametrade, gamegen, youtube, filmweb, lubimyczytać i pewnie jeszcze paru innych stronach, o których teraz nie pamiętam. Interesuje się grami oraz ogólem ludzkiej twórzczości

    Mam 23 lata. Graczem nie jestem od zawsze jak pewnie niektórzy z was. Np. w dzieciństwie nigdy nie przyszło mi obcować z retro konsolami. Nigdy nie posiadałem psxa. Jedynie pogrywałem niewiele na tej podróbce pegasusa na te żółte kasety PC pierwszego dostałem gdzieś dopiero, gdy byłem w gimnazjum. Wtedy też zaczęłem więcej pogrywać. Głównie strategie. Do dziś wspominam ciepło Twierdzę, Heroes IV, pierwsze częsci Gothiców... I tak byłem sobie pctowcem nie interesując sie grami kosolowymi. Dopiero na studiach kupiłem sobie swoje PS3 250GB. No i niedłgo po tym blaszaka oddałem siostrze. W międzyczasie wpadło mi w łapy też PS2 i PSP, ale z przyczyn finansowych też później wypadły. Obecnie juz gram praktycznie tylko konsolowo. Brak zwiech, wywaleń do pulpitu i martwienie się "czy odpali" jest bezcenne Mam oczywiście lapka do neta i pyknięcia w Civilization V, ale bez PS3 mój gamingowy żywot nie trzyma się kupy. Pogrywam generalnie niewybrednie we wszystkie kategorie gier. W sportowe tylko niespecjlanie często. Jestem także szczęśliwym posiadaczem konsolki PSVita i liczę, że rynek się jeszcze rozkręci wraz ze startem generacji PS4, bo przenośnie urządzonko ma potenciał.

    Wciągnęło mnie także wbijanie trofeów. Niesamowicie wciąga Mam nadzieje, ze uda mi się tu u was znaleźć w razie potrzeby chętnych na ustawkę

    Generalnie gram nie jestem typem hardcorowego gracza masochisty. Gram zwykle na niewielkich poziomach trudności. Wyższe włączam tylko pod warunkiem, że jest trofek i gra jest warta tego, aby sie pomęczyć. Nie lubie grywać na multi. Za szybko się nudzę, a co za tym idzie nie cierpię trofeów z tym związanych, a w szczególności "osiągnij 100 lvl"

    I tu jeszcze taka ciekawostka. Udało mi sie wydać okołogrową książkę pod tytułem Bełkot upadłego barda. Zawsze chciałem mieć własną księgę Cóż. Większość moich znajomych przepiła sytpendium uczelniane. Ja przeksiążkowałem część W dzisiejszych czasach trzeba wszystko sprawdzić chcąc coś w kraju kwitnącej waśni osiągnać

    Ulubione tytuły: Seria Uncharted, Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze, Gothic i Gothic II, Heroes IV, Risen 2: Mroczne Wody, Mass Effect 2, Test Drive Unlimited, Jade Empire.

    Cóż. To chyba narazie tyle. Na forum raczej często udzielał się nie będę, bo i tak nie mam czasu na to, aby ograć wszystko co bym chciał. Ale będę wpadał

    EDIT>
    A no i jeszcze zapomniałem. Jestem fanem papierowego RPG. Mam trochę podręczników do D&D 3.5. Kiedyś grałem, ale teraz niestety nie mam ludzi... Cóż. Może kiedys jeszcze się uda.
    Ostatnio edytowane przez Dzwienkoswit ; 24-03-2014 o 23:34

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •