Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Demon's Souls - pytania nooba

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar amdzyl
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    227
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: amdzyl

    Question Demon's Souls - pytania nooba

    Ludziska pomóżcie! Można powiedzieć, że dopiero zacząłem zabawę z Demonami bo mam 10 godzin na liczniku i trzech ubitych bossów. I właśnie dlatego zakładam ten temat, żeby dowiedzieć się pewnych rzeczy. Gram rycerzem zakutym w ciężką zbroję co niestety wpływa na jego uniki. Chciałbym coś z tym zrobić no ale... za bardzo się nie da Moje pytanie: czy w tej grze jest w ogóle jakiś porządny loot z przeciwników? Chodzi mi głównie o broń i zbroje. Jako, że to gra RPG dziwi mnie, że po takim czasie nadal hasam z tym samym mieczykiem i wdziankiem. Jeśli już znajdę jakąś tam włócznie lub maczugę to i tak nie mogę jej użyć bo... no właśnie, nie wiem czemu. Zaczyna mnie to trochę irytować bo mieczyk robi się strasznie słaby i nawet największego słabeusza muszę tłuc jak głupek (na początkowych lokacjach było jeszcze ok). O zbroi to już nawet nie wspomnę, bo tej ani nie dostaje, ani nie mogę nigdzie kupić... czy ja czegoś nie wiem?
    Ostatnio edytowane przez amdzyl ; 08-03-2014 o 20:40

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •