Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Pytanie o ...

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #15
    Awatar remik1976
    Dołączył
    Jan 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    141
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: remik19760000000
    Wiem że mogę przerwać instalacje i zostać na ostatniej działającej łatce, ale to jest trochę uciążliwe, bo gra ma jeszcze dużo błędów. Do tego trzeba grać bez neta i nie da się zainstalować DLC. Będę dzisiaj dzwonił do Playstation i zobaczę co mi powiedzą choć wiem, że dadzą mi numer zgłoszenia i będą kazać zadzwonić za tydzień, a potem mi powiedzą że to wina operatora sieci. Wczoraj nawet sprawdzałem na innym necie i to samo, a mój net teraz na konsoli ma prędkość pobieranie ponad 5MB/s, a wcześniej bez problemu pobierałem te łatki na necie nie dobijającym do 2Mb/s. Dlatego ten problem wykluczam, zresztą zanim pobiorę tą nieszczęsną łatkę to bez problemu pobieram i instaluję kilka GB wcześniejszych łatek.

    EDIT:

    Dzwoniłem do Playstation i podobno znają ten problem i ich informatycy pracują nad jego rozwiązaniem bla, bla, bla... nie wiadomo kiedy to naprawią. Szczerze mówiąc wyraźnie czułem, że konsultant Playstation zwyczajnie mnie spławił standardową regułką. Nawet nie interesowało go co to za łatka i jaki błąd wyskakuje.
    Ostatnio edytowane przez remik1976 ; 05-02-2015 o 10:19

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •