Dawno nie grałem w podobny tytuł, a może w ogóle
Świetny klimat, dopracowane szczegóły, świetna grafa - to zdecydowanie plusy. Chyba jedyny minus to loadingi między poszczególnymi częściami mapy. Grę przeszedłem dwa razy: pierwszy FOR FUN + znajdki i poboczne trofea (zajęło mi to prawie 40 godzin), drugie na poziomie Mistrz + nie używając skupienia + bez nokautowania przeciwników + 700 pkt. we własnym trybie (co wiązało się dodatkowo z opcją bez wykrycia, brakiem ulepszeń i jeszcze kilku rzeczy).
Dla mnie te dwa przejścia były diametralnie inne. Pierwsze to rozpierducha i używanie wszystkiego z ekwipunku (jedynie strzał zapalających nie używałem). Drugie - masakrycznie skradankowe z wykorzystaniem nawet bomb błyskowych (w niektórych przypadkach niezastąpione). Gra oferuje sporo różnych opcji przejścia danego lvl
Świetny tytuł na dłuższe posiedzenia.

Platyna nie jest trudna, dla mnie zdecydowanie najtrudniejszymi pucharkami były te związane z drugim przejściem (patrz wyżej). W grze jest masa zbierania (jedynie sekretnych miejsc nie ma jak sprawdzić, reszta spoko). Dodałbym aby w pierwszym przejściu robić kradzieże kieszonkowe przy okazji (osobiście zobaczyłem, że jest taki trofik w połowie gry i ledwo się wyrobiłem do końca), aby nie marnować później czasu na grind. Warto dodać, że po skończeniu gry można wszystko na spokojnie poszukać, dozbierać i zrobić specjalistyczne trofki (najgorszy chyba za trafienie strzałą w butelkę, która jest w powietrzu). Po fabule zostaje jeszcze jeden trofik w drodze do platyny - ponad 5 mlm pkt w wyzwaniu (myślałem, że będzie trudniej - zerknąłem na YT o co kaman i zrobiłem to za drugim razem osiągając wynik 6,5 mln). Czas do platyny - min 20h, grając na spokojnie ponad 40h.
Trudność 4/10

Ps. Podziękowania dla Dzwienkoswita za pożyczenie gry