Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z trofeami za wyścigi

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    73
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: TomekMU

    Question Problem z trofeami za wyścigi

    Witam wszystkich, zarówno mężczyzn jak i kobiety.
    Długo się zbierałem do założenia konta na tym portalu i w końcu przyszedł ten czas.
    Mam nadzieję, że czasami będę mógł komuś pomóc przy okazji jakichś pytań.
    Tymczasem ja mam pytanie do Was, drodzy użytkownicy.
    Otóż chciałbym zdobyć platynowe trofeum w tej oto grze. Niestety jednak zostałem zablokowany przez kilka trofeów, aczkolwiek nie w tym rzecz.
    Przeszedłem wszystkie wyścigi na 1 miejscu, dodatkowo mam odfajkowane wszystkie zawody specjalne oraz najprawdopodobniej wszystkie możliwie dostępne samochody.
    Gwoli ścisłości samochodów 51, wyścigi w karierze na pewno na 1 miejscu, zastanawiam się tylko, czy może leżeć problem w wyścigach specjalnych? Nie ma przy nich miejsc wyszczególnionych a nie wiem, na jakich się znajdowałem, jedynie mam zieloną fajeczkę.
    Niestety spotkało mnie spore zdziwienie, gdy po poprawieniu ostatniego wyścigu jaki mi został trofeum o nazwie "Nerwica natręctw" nie zabrzmiało charakterystycznym dźwiękiem wbijanego pucharu. Czy wiecie co może być tego przyczyną? Może jakiś błąd popełniam, może muszę coś odświeżyć? Już raz się spotkałem z taką sytuacją tylko ta dotyczyła wyzwania globalnej dominacji co mam nadzieję, uda się wykonać w tym tygodniu.
    Pozdrawiam i liczę na odpowiedź jeszcze raz witając wszystkich serdecznie.

    Edycja: Udało mi się zdobyć to trofeum, nie miałem 1 wyścigu promo na 1 miejscu ukończonego. Mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś do wspólnej rozgrywki online.
    Ostatnio edytowane przez Tomasi ; 11-01-2014 o 21:36

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •