Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 14.29%
  • Średnio (4-6 pkt)

    6 85.71%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    iceman_CFC
    Guest
    #123 Chłodna Platyna

    Platynę zdobyłem kilka dni temu, i jakoś nie było czasu to opisać
    Grę już przeszedłem kiedyś na PS3 i mniej więcej pamiętałem jakie tutaj trofea mnie czekają po drodze. Grafika na PS3 była dobra, tutaj jest nawet jeszcze lepiej, i to mnie bardzo cieszyło. Co mam powiedzieć? Powrót znowu do TR było na pewno czy fajnym, bo gierka zrobiła na mnie duże wrażenie już na PS3, a zagrać i ugrać kolejną platynę było znowu czymś fajnym.
    Trofea raczej w kampanii proste i myślę że każdy da tutaj sobie radę.
    Tylko na pewno trzeba pamiętać o jednym- trzeba porozmawiać z każdym w grze. Jeśli to pominiemy, to niestety czeka nas kolejne przejście, więc radzę mieć te trofeum na oku.
    Wspomnę też o kochanym multi, bo nie mogę zapomnieć o nim . Trofeum za wygranie w każdym trybie, trudne do wbicia, ponieważ ludzi jest mało i wygrać wszystkie tryby graniczy z cudem. Ale od czego mam się znajomych którzy pomogli mi, i za to serdeczne dzięki. Nie wspomnę już ile razy latałem jak głupek i zanosiłem tą apteczkę, bo to szkoda gadać. Dać 60L to już była przesada bardzo, ale przemęczyłem to w bólach, choć słuchanie tekstów" Jeszcze jedna apteczka" to aż czasami mnie głowa bolała

    Tak więc ocena ma:
    Trudność - 4/10
    Ocena gry - 8/10

    Podziękowanie dla osób które mi pomogły z całym Multi - lug81, Misiek_03 i Olek_04. Dzięki wam pany, a szczególnie podziękowanie należy się dla lug81 - mimo że platynę wbił dawno już, to pomógł mi poświecił swój czas

    Pozdrawia Chłodny
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 12-10-2016 o 20:19

  2. Thanks Kraszu thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •