Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Final Fantasy X HD Remaster - Lista trofeów EN

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Zerathel
    Guest
    Oczywiście, że jest to możliwe i wiem nawet jak to zrobił Zrobił sobie w broni tripleoverdrive, triple ap oraz overdrive-->ap i poszedł na Don Toberrego...Dzięki temu 99 leveli zdobywa się w niecałe 3 minuty...Zrobił sobie część skill podejrzewam, żę strenght, magic defense, defense oraz część wsadził do życia...Miał pewnie zbroję składającą się z ribbona, auto-haste, break hp limit oraz auto-potion i dzięki temu mógł zabić każdego aeona...Wystarczy jedna taka postać (Yuna jest tutaj najbardziej preferowaną osobą ze względu na możliwość puszczania Aeonów) i dzięki temu mógł zabić każdego Dark Aeona...Przy czym część summonów można zabić normalnie...Wydaje się zawiłe i nie do przyjęcia, ale jak ktoś ogarnia tą grę i wie, gdzie zdobyć sigile oraz cresty, kasę i skille itp to ta gra nie ma żadnych tajemnic...Aha Penance oraz Nemesisa zabił jednym strzałem z Zanmato bo to najszybsza droga do zabicia tych groźnych potworów zresztą nie tylko tych...Mam nadzieję że rozświetliłem sytuację...
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 14-05-2014 o 17:37

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •