Jako, że u mnie patent z Goku SSJ4 nie wypalił opiszę tu mój sposób na w miarę łatwe wygranie Tournamentów (Budokai 3). Musimy mieć ukończone story Goku, albo Vegetą, aby mieć odblokowane dla nich kapsułki Kemechamy (Goku) i Galing Gun (Vegeta). Wybieramy tego, którym nam się dobrze gra. Do tego będzie przydatna kapsułka Viral Heart Disease - do zebrania w historii Goku - można ją znaleźć gdzieś na mapie w Sadze Androidów. Zamiast ruszać na walkę trzeba trochę polatać i poszukać znaków ???. Do tego niezbędna będzie kapsułka Vaccine - do zebrania w historii Vegety - musimy w Sadze Androidów polecieć do domu Goku i tam się odblokuje. Gdy mamy te trzy bonusy. Dodajemy je do skilli danej postaci. Dzięki temu podczas walki nam oraz przeciwnikom będzie stale maleć pasek życia. Jednak Vaccine daje możliwość zatrzymania u nas tego efektu za pomocą wciśnięcia X oraz dwa razy przycisku w dół. Ostatecznie przeciwnik cały czas traci hp, a my nie. Wystarczy ostrożnie dokończyć walkę. Patent działa też w Dragon Arena. W pierwszym Budokai Viral Heart Disease dostajemy automatycznie, ale niestety nie wiem jak zdobyć tam szczepionkę.

Może się komuś przyda