Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    9 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8
    iceman_CFC
    Guest
    #117 Chłodna Platynka

    Minecraft, ah ta szalona gra. Nie wiem jak ludzie mogą spędzać przy tej grze aż tyle czasu, ale i ja sam trochę w to pograłem i muszę wam otwarcie powiedzieć, że te "budowanie i odkrywanie" z czasem zaczęło mi się podobać

    Ryłem jak kret z kilofem z ręku, normalnie jak "Górnik" wydobywający na Grubie nasz kochany Węgielek. Nie wiem co ja mam o tej grze napisać? Bo z jednej strony mamy możliwości od groma w tej grze (no wiecie wszystko tu chyba można zrobić), ale żeby spędzić tyle tam czasu to chyba bym do głowy dostał .
    Trofea raczej proste, bo praktycznie każde można zrobić w samouczku, i to chyba plus tej gry. Wbiłem chyba wszystkie trofea tam i jestem z tego faktu zadowolony.
    Oczywiście nie obrażam graczy, którzy grali sami, czy też wybudowali swoje własne "Fortece", bo za to macie szacunek, że sami coś próbowaliście i że wam się to nie znudziło - Graty Pany

    Oczywiście bez podziękowań się tu nie obędzie, bo sporo osób mi pomogło, za to wam serdecznie dziękuję :

    Mapig - Za całokształt. Podpowiadał co mam zrobić, gdzie iść, jak zdobywać kolejne trofea. Spędziliśmy trochę czasu na graniu, pogadaliśmy sobie na skype, no i ogólnie była beka fest Dzięki stary jestem Ci dłużny xD

    Not - za te najgorsze trofea w grze. A mianowicie za kolejkę, zabicie kresosmoka, no i oczywiście stworzenie portalu bo ja sam bym chyba nie doszedł do tego . Dzięki Ci również xD

    Q-Naro - Też nie mogę zapomnieć o nim, bo też pomógł z czymś i za to też dziękuję

    Oczywiście też podziękowanie dla jednego użytkownika (jak pozwoli to napisze kto to), za to że mogłem pograć w tę grę. Serdeczne Bóg zapłać

    Tak więc moja ocena to:
    Trudność - 2/10 Wszystko wbiłem w samouczku, z resztą pomogli inni, więc taka ma ocena.
    Ocena Gry - 6.5/10 - Grafiki miodem płynącej, to tu nie zobaczycie

    Pozdrawia Chłodny
    Beng!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 16-08-2016 o 18:05

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •