Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Assassin’s Creed IV Companion - Instalacja

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Q-Naro
    Guest

    Assassin’s Creed IV Companion - Instalacja

    Witajcie.
    Chciał bym Wam zaprezentować instalacje aplikacji bo jak wiadomo sklep Google Play oferuje instalacje tylko na wybrane urządzenia co jest troszkę nie fair dla posiadaczy innych tabletów/smartfonów na których ta aplikacja powinna normalnie działać.
    Ja testowałem ją na tablecie GOCLVER R974.2 z Androidem 4.1 i działa wyśmienicie.

    Co potrzebujemy:


    1. Aplikacja - http://wiiare.in/download/com.ubisof....blackflag.apk (7MB)

    2. Plik obb - https://drive.google.com/file/d/0B1_...it?usp=sharing (195MB)

    Instalacja

    1. Pobieramy i instalujemy aplikacje, nie uruchamiamy jej. System może nas powiadomić że apka pochodzi z nieznanego źródła, wtedy wchodzimy w Ustawienia->Zabezpieczenia->Nieznane źródła i zaznaczamy

    2. Pobieramy plik obb. Po pobraniu plik powinien się nazywać dokładnie tak: main.7.com.ubisoft.assassin.blackflag.obb jeżeli tak nie jest to zmieniamy dokładnie na taka nazwę.

    3. Teraz odpalamy jakiś file menager na naszym sprzęcie (polecam to robić przez podłączenie do komputera i robienie tego z naszego pulpitu) Wchodzimy na kartę SD i otwieramy folder Android* i w nim musimy utworzyć nowy folder o nazwie obb i kolejny folder com.ubisoft.assassin.blackflag

    Prawidłowa ścieżka dostępu powinna wyglądać tak: sdcard/Android/obb/com.ubisoft.assassin.blackflag

    4. Kopiujemy plik obb który pobraliśmy przed chwila do utworzonego folderu.

    5. Zamykamy wszystko, odpalamy aplikacje logujemy się do konta Uplay i cieszymy się naszym mobilnym zarządzaniem flotą i nie tylko w AC4BF

    Android* - w tym folderze znajduję się tylko folder Data

    Puki co aplikacja jest dostępna tak jak pisałem na parę urządzeń, piszcie na czym udało Wam się to uruchomić.
    Ostatnio edytowane przez Q-Naro ; 19-11-2013 o 02:40

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •