Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Call of Duty Black Ops 2 - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    UP: Jeżeli będzie u Ciebie występował ten problem z trofeami co u mnie, to jedyną opcją jaka pomogła to wywalenie save'a i rozpoczęcie gry od nowa.
    Podzielę się również kilkoma radami odnośnie Zombie:

    - Nie Strzelaj na Oślep: Potrzebni będą znajomi, najlepiej 3. Więc gramy sobie normalnie, otwieramy drzwi po kolei, ale jeśli się niechcący podpalimy (moją zmorą było wysiadanie z autobusu w restauracji). To wychodzimy z rozgrywki i czekamy aż reszta odwali za nas robotę . Jeżeli wszystkie drzwi zostaną otwarte to dołączamy do ich gry poprzez opcje w menu głównym (ZNAJOMI W GRZE).
    Trofeum wpada w momencie, gdy czekamy na odrodzenie w następnej fali, gdy obserwujemy poczynania gracza.

    - Zatańcz na moim grobie - poradnik opisuje, by przeczekać i "zazgonić" ale łatwiej to zrobić po prostu przytrzymując kwadrat podczas leżenia ("PROSZĘ NIE KARMIĆ ZOMBIE"), w tym przypadku wpada bez problemu.

    Jeżeli chodzi o trofeum "Wielkie osiągnięcie" to natrafiłem na nietypową sytuację która może ułatwi zrobienie wyzwań na poziomie "Celerium".
    - Podczas robienia wyzwań:
    a) Nie dopuść do zniszczenia ASD
    b) 100% przeżywalności
    Prawdopodobnie jest to kolejne niedociągnięcie gry, przypadkowo podczas przechodzenia poziomu wbiegłem we wrogi granat i padłem oraz wrogowie rozwalili mi ASD. Po przejściu poziomu od razu dostałem trofeum "Misja wykonana" (tylko te dwa wyzwania mi brakowały), a wyzwania były zaliczone...
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 28-01-2015 o 13:45

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •