Wczoraj zrobiłem 100% w tej szalonej grze
Generalnie praca na kasie całkiem mi się spodobała. Gierka mi towarzyszyła w momentach bezczynności w podróżach do/z pracy, w takich sytuacjach nadaje się idealnie.

Ale do meritum.
- oczywiście tytuł to Free-to-play. Mamy do dyspozycji 3 "życia" (filiżanki kawy), każda filiżanka odnawia nam się po 30 minutach. Z tym, że w tej grze można to bardzo łatwo obejść, poprzez zmianę czasu w Vitce. Także jak nam się skończą filiżanki, wchodzimy w ustawienia, przestawiamy czas o 1,5 h do przodu i jedziemy dalej Nawet jak się zapomnimy i czas na wróci po jakimś czasie do aktualnego, nic się nie stanie, po prostu po odpaleniu gry będziemy mieli czas potrzebny do odnowienia filiżanek (np. 115 h :P), w takim przypadku po prostu trzeba ustawić ponownie odpowiednią godzinę.
- w pierwszej kolejności trzeba wykupić dwa "Upgrades": mnożnik 1,2 i 1,4, następnie na dwa dodatkowe sloty "dopalaczy". Oczywiście te upgrady pokazują się po osiągnięciu pewnej ilości gwiazdek, także przyjdą one z czasem. Na ostanie 5-7 lvl (54-60) trzeba będzie również wukupić cały katalog kodów kreskowych.
- jedną z ważniejszych rzeczy w tej gierce są monety, zbiera się je poprzez tworzenie "Combo" i klikaniu na monety latające po całym ekranie (ja to robiłem 4 palcami i zbierałem prawie wszystkie). Do bostu monet polecam dwa etapy: w początkowej fazie 10, a później 43 (na którym można zarobić w 5 minut jakieś 30-50 tyś monet).
- końcowe lvl są dość trudne, ale jak sobie nabijemy troszkę kasy (a to wcale nie trwa długo) to możemy skorzystać z całej plejady dopalaczy, przede wszystkim "zwolnienie taśmy", extra życie, a resztę wg potrzeb, to sobie każdy powinien obczaić.

To chyba tyle. Oczywiście polecam przejść bez zakupu żadnych dodatków, szkoda kasy

Ja by ktoś miał jakieś pytania, chętnie pomogę (jak nie zapomnę).

Ogólnie ja oceniam 100% na 2/10.