Odpalam Trine 2: The Complete Story - myślę platyna 2/10, wchodzę na playstationtrophies.org, a tu poziom trudności platyny oceniony na... 9/10. Da faq?! Okazuje się, że puchary w wersji gry na PS4 różnią się trochę od wersji z PS3. Głównym winowajcą i postrachem hunterów jest jedno trofeum - Walk in the Park. O co chodzi jakby? Trzeba przejść wszystkie mapy (20) na poziomie Hard z włączonym trybem Hardcore. Na hardzie potwory mają okrutnie dużo HP, zabijają dwoma lub jednym strzałem (bossowie), a większość zagrożeń środowiskowych(piły, lasery itp) również bierze nam życie na jednego szlaga. Nie byłby to jednak większy problem, ale trzeba grac też na hardkorze, a oznacza to tyle, że mam JEDNO ŻYCIE na level. Tak, tak - jeden błąd i lecimy dany poziom od początku. Jak więc taki leszcz jak Kalinho wbił to trofeum? Oczywiście sposobem :P Sposób polega na tym, że można przejść całą grę pykając z dwoma ziomkami. Dzięki temu na jeden level mamy w sumie 3 życia, bo każdy gracz steruje inną postacią. Dodatkowo nawet gdy dwóch graczy zginie, to trzeci może spróbować dobiec do czekpointa, który ożywia towarzyszy z połową HP. Rozwiązanie z graniem w trybie HC nie jest jednak do końca takie super z uwagi na glitch - trofeum za ukończenie gry w ten sposób wpadnie tylko dla hosta. Developerzy niby znają problem i opisywali co trzeba robić aby glitcha uniknąć, jednak problem i tak dotyka masę ludzi. Gra jest jednak C U D O W N A, a przejście jej, nawet trzykrotnie, dostarczy nam masę funu i wiele niezapomnianych i śmiesznych chwil z ziomeczkami z PSNu. Pozdrowienia dla Rikimaru_PL i Wolak_PL za chęć grania w T2 po raz 4 i pomoc w zdobyciu platyny! Jako, że grałem z weteranami serii, to gra nie była dla mnie specjalnie trudna, jednak jestem świadom jakie wyzwanie może dać hunterom T2 przy próbie gry solo. Daje mocne 6/10 z zastrzeżeniem ,że grałem z ogarniętymi graczami, a nie w pojedynkę (grając solo, to spokojnie jest 9/10)