13 godzin zeszło mi na ukończenie wszystkich poziomów na hardzie. Potem jeszcze jakieś 4 godzinki w trybie co-op, na dwa pady z sam ze sobą na normalu. Ja pierdzielę, nauczyłem się operować dwoma padami jednocześnie hihihi, co też trofea umieją wyczyniać z człowiekiem... I jeszcze jakieś dobre 3h na ukończenie wszystkich 6 wyzwań na poziomie A, w sumie nic trudnego, ale kilka razy musiałem powtarzać...
Ogólnie gra oparta na superbohaterach i tych sprawach, grafiką nie zachwycająca, miodnością? raczej nie za bardzo. Trochę irytująca, chociażby z tego powodu, że jak zginiemy, to musimy powtarzać cały level od początku! Brak opcji restartu poziomu, musimy wychodzić do menu głównego, w sumie pierdoły, bo gra nawet na Hardzie nie jest wymagająca, można przelecieć poziomy nawet nikogo nie zabijając, oprócz niektórych miejscówek, ALe wymagany poziom 40 dla postaci wymaga od nas zabijania kazdego kto stanie nam na drodze. Szczególnie na najtrudniejszym poziomie, bo najwięcej expa wtedy dostajemy.