O, patrz #48

Soul Calibur - uuu pamiętam jak za czasów PS2 dorwałem trzecią odsłonę cyklu. Było to coś świeżego i innego niż Tekken gdzie mordobicie ograniczało się głównie do pięści, tu mieliśmy miecze, maczety, nunchako i wiele, wiele innych broni którymi częstowaliśmy przeciwników w dowolny sposób, czy to w łeb czy to w stopę byle by skutecznie. Fajną opcją były również "ring out" gdzie mogliśmy tak o po prostu pozbawić przeciwnika życia spuszczając go z areny w otchłań czy wodę.

Po tym jak ujrzałem że jest szansa ogrania dwójeczki i to podbitej do HD długo się nie zastanawiałem, brałem i szarpałem jak reksio szynkę. Moje smutne zmaganie rozpocząłem od Weapon Master, gdzie szybko uświadomiłem sobie że taki patałach jak ja bez chwili treningu daleko nie zajdzie więc też chwilę się nie zastanawiając olałem praktykę i dalej na pałę walczyłem w Weapon Master haha, a dlaczego? A dlatego że najlepszą nauką jest wpiernicz w takich grach! Po 20 minutach zgarniania większej ilości oklepów, wyłoniłem się z ciemności niczym batman by zaprowadzić porządek! Oczywiście za pomocą wielgachnego miecza, tak tak grałem Nightmare, zresztą była to moja ulubiona postać na PS2 i tak pozostało do dziś. Przeciwnicy padali jak muchy po moim zabójczym combo składającym się z , no chyba że walczyłem po prawej to wtedy ! Mówię wam taktyk ze mnie jak cholera
Co mnie jeszcze urzekło w grze? A mianowicie areny w lochach, mówię wam świetna sprawa, poślizgać się na lodzie czy utonąć w piachu, pomysł jak najbardziej przedni!

Co do samych dzbanków, sam fakt przechodzenia Weapon Master dwukrotnie plus 4 poziomy po dwa razy na 72 lvl postaci nie był tak niszczący jak sam fakt martwego multi... Przez trzy dni co kilka minut próbowałem znaleźć przeciwnika by zdobyć 3 dzbanki online... Niestety smutny los łowcy platyny... Lecz wtedy zjawił się on "WybawicielPL", a nie sorry to tylko Ty WrednyPL ;P, tak czy siak pomógł mi z multi za co jestem mu dozgonnie wdzięczny!
Z trofeów to musiałem jeszcze trochę poobijać facjaty by nazbierać 10 000 uderzeń, bo niestety Nightmare jest tak świetny że 3 ruchami powalał przeciwników i grindowanie do 76 lvl postaci nie dało mi upragnionych 10k uderzeń.

Ocena:
Gra - 8 /10
Platyna - 4/10(+1 za multi)