Battlefield 3 lepsza od 4. Skończyłem grę i spatynowałem. Gra niczego sobie chociaż łatwiejszy poziom trudny od poprzedniej części czyli 3. Gra miała dużo błędów dziwnych, czasem śmiesznych, tylko zastanawiałem się po co mi sojusznicy którzy nie umieją zabijać nawet jak są blisko siebie to tak strzelają ślepakami, żeby było realistycznie? Historia nawet ujdzie ale ten dubbing polski to czasem rozśmieszał szczególnie postać podkładający Hannach(Joanna Jabłczyńska). O rany nie cierpię w szczególności strzelanek Dubbingu polskiego, ponieważ psuje atmosferę niż w wersji oryginalnej przecież battlefield dzieje sie zagranicy a nie w Polsce którzy mówią naszym języku, szkoda ze nie było jak przypadku 3 dać wersję angielską z polskimi napisami kurcze zły jestem to tylko moja sugestia. Tera o trofea można powiedzieć ze tylko musiałeś zrobić pare wymagań potem znajdki poszukać następnie trzy razy obejrzeń zakończenia no i multi tylko to trzeba poświęcać dużo czasu. poradniku czytałem ze jedno trofeum Pełny arsenał jest zbugowany, lecz mi się udało za pierwszym razem, może dlatego ze Grałem na początku na normalnym poziomie a potem na wysokim, a może ze mam grę kupiona na store tak czy inaczej zdobyłem po 3 obejrzeniu zakończenia trofeum Pełny arsenał i