siemka
grę nabyłem w ostatniej promocji na psn i od razu zabrałem się za granie. miałem głód na wrc.
tryb kariery, konfiguracja swoich danych, wybór pilota oraz managera.
nie jest źle jak na początek
oczywiście jako początkowy zawodnik zaczynamy od testowych rajdów zanim podpiszemy zawodowy kontrakt.
nasza kariera w rajdach zaczyna się od junior, następnie 2, 3 i na koniec wisienka na torcie czyli WRC
jest sporo do grania, duża ilość wyścigów w zależności od kalendarza rajdów. wszystko przygotowane jest bardzo profesjonalnie, przed wyścigiem w padoku możemy ustawić nasz samochód pod nasze preferencje, itp, itd.
po wyścigu mamy możliwość naprawy naszego samochodu. przy przekroczeniu czasu naprawy dostajemy minuty karne.
cała gra jest przygotowana na licencjach FIA i WRC więc nazwiska, fury i trasy zgodne są oryginałami.

miodność, grywalność zakasuje na plus, super się jeździ. samochód prowadzi się rewelacyjnie.
czasami zdarzają się jakieś niewidoczne kamienie lub gałęzie blokujące przejazd. ale tak jest wszystko extra.
miałem też problemy z spadkiem animacji, czasami mi przycinało na pewnych rajdach, ale nie zawsze

platynowanie nie sprawia problemu, wszystko wpada razem z postępem naszej kariery
natomiast pucharki on line wymagają od nas ustawiki, bo na serwerach cisza.
z tego miejsca dziękuwa dla Miska oraz Brozyn'a za pomoc w pucharkach on line.

i na sam koniec zostają pucharki związane z pojedynczymi rajdami, aby przejechać wyścig odpowiednim kierowcą/autem
dla mnie ostatnim pucharkiem było ukończenie rajdów R.Kubicą

Haven't I seen you somewhere?
Win the Acropolis Rally with R. Kubica. Offline rally with three day calendar


 


 


 


platyna: łatwa 2/10
gra: 9/10

pzdr
lq