Po zaliczeniu platyny na PS4 zabrałem się za wersję PS3. Gierka tym razem jest z widoku trzeciej osoby. Mamy w Story cztery regiony do zaliczenia, niestety jest dużo trofeów, które można pominąć. W każdym regionie musimy wyczyścić mapę na 100% czyli wszystko zebrać - 6 "Vista" i 8 "Fossil", zaliczyć wszystkie zadania, upolować dodatkowe cele i odkryć całą mapę ręcznie, jeżdżąc po niej autem. Pierwszy region przechodzimy bez umierania, Ja to wbiłem w drugim bo w pierwszym na samym końcu znowu zginąłem, a w drugim już poszło bez problemów. Po zapoznaniu się z mechaniką gry, nie będziemy mieli żadnej trudności. Misji jest dwa rodzaje, po cichu i walka. Niestety można czasami utknąć w skale czy w drzewie, trochę niedopracowana jest. Po skończeniu story, można wrócić do każdej mapki i dobić to co brakowało. Na koniec pozostają nam 3 trofea na strzelnicy, w tym jedno "Efficiency to the Max", które daje nam w kość. W pierwszej mapce, przez około minutę dochodząc do bramki musimy pozabijać wszystkie zwierzęta, najpierw stado ptaków i trzy zebry (ten fragment jest łatwy), i potem 5 zebr i większe stado ptaków, które pojawiają się w tym samym momencie (zebry od lewej strony lecą, a ptaki od prawej strony). Niestety zwierzęta bardzo szybko przelatują i margines błędu jest bardzo mały. Zebry musimy zabić każdym strzałem, jedną po drugim bo potem już ptaków nie zdążymy. Po zrobieniu tego na PS4 to tutaj poszło mi bardzo szybko i po kilku próbach już się udało. Na PS3 jest to łatwiej do zrobienia bo celownik nie lata tak szybko jak na PS4. Jest to do zrobienia ale trzeba nad tym posiedzieć i mieć trochę szczęścia. Cała reszta jest bardzo łatwa do wbicia.

Ocena Gry 6/10 (czasami można utknąć w skale czy w drzewie)
Trudność Zdobycia Platyny 5/10 (tylko z powodu trofeum "Efficiency to the Max")
Czas Zdobycia Platyny 25 godzin (chyba, że ktoś szybko wbije pucharek "Efficiency to the Max" i po skończeniu Story nie będzie musiał dobijać innych trofeów to się szybciej wyrobi, myślę tak ogólnie, że platynę można wbić w dwa dni)