Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    6 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    5 41.67%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 8.33%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp
    Trochę spóźniony ale coś tu napiszę.

    Platynę zdobyłem jakiś rok temu. Zupełnie nic nie pamiętam z kampanii, więc domyślam się, że szału nie robiła.
    Z tego co kojarzę to przeszedłem kampanię: raz na poziomie Trudnym, drugi raz przeszedłem kawałek, by zebrać znajdźki i co mnie pozytywnie zaskoczyło, nie musiałem zbierać wszystkiego, bo pucharek wpadł szybciej (chyba to był jakiś błąd).
    Oczywiście trzeba jeszcze poznać trzy zakończenia = wczytywanie ostatniego rozdziału 2 razy.

    Teraz trochę o multi. Prawda jest taka, że serię Battlefield czy CoD kupuje się waśnie dla multi. I te multi jest Bardzo Dobre. Więc i grało mi się bardzo dobrze.
    Trofea nie były problemem. Oczywiście trzeba zdobyć 25 poziom, ale jak wcześniej pisałem, grało mi się bardzo dobrze, więc to nie był problem. Trofeum saper z tego co pamiętam, udało mi się zrobić bez większego problemu.

    Singla przemilczę bo nic nie pamiętam (poza fatalnym dubbingiem). Więc grę (multi) oceniam na 8/10.
    Trudność w zdobyciu platyny 2-3/10.

    P.S.

    Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
    Tak, słuchając Hannę miałem w głowie Fionę z niewinnej bajki "Shrek" (dubbinguje ją ta sama pani/aktorka/whatever) i trochę źle ją dobrano. Zwłaszcza jak w kilku scenach mówi pół po Polsku, pół po Chińsku ("cing, ciang, ciong... dobra chłopaki, pora kontynuować misję!"). Zacząłem tą kampanie od razu na """"""HARDZIE"""""" i w życiu nie widziałem tak banalnego harda. Ba, ze dwie trzy misje to nawet bez zgonu przeszedłem.
    Słuch masz słaby kolego. Agnieszka Kunikowska jedna z najlepszych o ile nie najlepsza "aktorka dubbingowa" w tym kraju (moja ulubiona). Która swoim pięknym głosem dubbingowała Fione oraz np. Triss Merigold. Gdyby to ona dubbingowała Hannę to nie miałbym bym z tym absolutnie żadnego problemu.
    Ale głos Hanny to głos pani Joanny Jabłczyńskiej. Aktorki grającej w "Na Wspólnej". Bulaj brzydko!
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 15-04-2017 o 07:52

  2. Thanks Brak thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •