Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    4 57.14%
  • Średnio (4-6 pkt)

    3 42.86%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8
    Awatar Pegaz23_PL
    Dołączył
    Mar 2015
    Mieszka w
    Głogów
    Posty
    20
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Pegaz23_PL
    Równie dobra jak i poprzednia część, ale mimo wszystko lepiej się w nią grało, chyba dlatego, że są dostępne te wszystkie moce. Najbardziej przydatne oczywiście to super skok i sprint, który po dopakowaniu praktyczne się nie kończy . I co tu więcej o niej napisać, jeśli ktoś lubi sandboxy i poczucie humoru to warto zagrać, naprawdę polecam.
    Co do trofeów nie są jakieś trudne, ale bywają zabugowane, mi osobiście zbugowało się Chill Out w Challengach miałem 100/100 zabitych kosmitów, a trofeum nie było, wpadł dopiero podczas biegania po mieście i zabijaniu kosmitów. No i oczywiście Fourth and Forty w którym bez grindowania się raczej nie obejdzie. Mi osobiście zdobycie pozostałych trofeów z gry i DLC "Enter The Dominatrix" i "How The Saints Save Christmas" zajęło 32 godziny, bez jakiegoś pośpiechu. 8 godzin dobiłem wskakując na jakiś w miare płaski budynek z barierkami, spiąłem analogi gumką i tak sobie postać biegała.
    Grę oceniam na 8/10
    Trudność 3/10
    Ostatnio edytowane przez Pegaz23_PL ; 11-09-2015 o 19:37

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •