Jakiś czas temu machnąłem platynkę w tej przekozackiej gierce (grałem tylko na Vicie). Trudność 4/10. Od razu chciałbym podziękować Pepkowi za poradnik, z którego czasami i częściowo korzystałem (szczególnie w trofeum za jedzenie!). Gra teraz będzie w Plusie a więc na pewno przybędzie fanów. Jedyne co może przerazić podczas drogi do platyny do czasochłonność. Mnie to zajęło ok 70h.
Chciałbym teraz tylko uzupełnić poradnik Pepka o jedną rzecz na zaoszczędzenie kilku (nastu) bitych godzin w drodze do platyny. Pepek poleca po przejściu jedną postacią na normal grać po kolei każdą i dopiero potem rozpocząć grind do 99lvl naszą ulubioną. Otóż ja polecam mniej czasochłonny sposób: dobić do 99lvl pierwszą postacią którą wybraliśmy (najlepiej Wizzardem, u którego przy wysokim lvl najłatwiej zdobyć trofeum za 100 tyś pkt jednym ciosem) grajac czasami offline, czasami online. Natomiast gdy jesteśmy powyżej 90lvl najlepiej grać tylko online, ponieważ trafiamy na Graczy powyżej 100 lvl i zbieramy po nich ciała, dzięki którym będziemy potrzebować każdą następną postacią dosłownie max 1,5h na przejście gry. Oczywiście ZAWSZE kupujemy odpowiedni Boon w świątyni który daje nam więcej punktów po każdym skończonym levelu.
Tyle ode mnie