Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wake-Up Club / Klub Pobudkowicza - Lista trofeów PL

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    W końcu wpadło nieszczęsne Członkowie doskonali . Budzić się od poprzedniego momentu musiałem jeszcze z 20 razy. Może serwer pominął niektóre obudzenia czy coś, w każdym razie z mega przyjemnością wywaliłem ten budzik z Vity.

    Zrobienie 100% w tym to niby takie 2/10, ale wymęczyło mnie trofeum Zabawę czas zacząć , ponieważ trzeba trafić na godzinę i minutę, w na której mają ustawione budzenie pozostali gracze (11 innych + 1 ty), NIE może w tym uczestniczyć BOT. Polecam osobiście budzić się o godzinach:

    - 07:30
    - 07:45
    - 08:00
    - 08:30
    - 09:00
    - 20:00 (po drugiej stronie świata budzą się ludzie właśnie )
    - 21:00
    - 21:30
    - 22:00
    - 23:00
    - 23:45
    - 00:00
    - 00:30

    w tych godzinach najczęściej natrafiałem na pełną grupę ludzi.

    Teraz nadchodzi drugi problem. Niektórzy ludzie nie chcą się obudzić (czytaj: tapnąć ekran dotykowy) i bardzo często miałem sytuację, gdzie JEDNA osoba nie obudziła się i zwaliła trofeum pozostałym 11 osobom. Czas na obudzenie się wszystkich wynosi 5 minut, potem jest FAIL. Trzeba wytrwale próbować, w końcu trafią się ludzie, którzy nie zaniechają tego .

    Grind 365 pobudek trochę męczy, ale polecam system, dziennie 20 obudzeń, rozłożyć je sobie na poszczególne godziny i klikać, lub pod rząd co minutę nastawiać co zajmie łącznie 20 minut. W taki sposób liczba 365 wpadnie "mniej znużająco".

    Wake Up Club to jest Crapisz jednak, ponieważ kilka razy chciałem się z nim rzeczywiście obudzić do pracy, lecz ten "nie przebijał" mojego snu , jest po prostu cichy i łagodny nawet przy Vicie z głośnością na maxa, przez to raz 5 - minutowe spóźnienie miałem.

    100% - 4/10
    Fajność a raczej użyteczność 3/10
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 08-01-2016 o 11:53

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •