Cytat Zamieszczone przez Wredny Zobacz posta
...a po drugie - tych ciał już chyba nie ma.
Ich pojawienie zwiastowało początek poważnych problemów z serwerami tej gry, ale Rockstar już chyba wszystko połatał, więc nie ma ocji bezczeszczenia zwłok
Mamy koniec 2017, a błąd jest i wręcz się rozrósł. Glitch przybrał miano wirusa, a używający go gracze roznoszą go z serwera na kolejny roznosząc zarazę. Im więcej lvl. nabiłeś tym bardziej jesteś zainfekowany. Wystarczy, że "zdrowy" gracz wejdzie na serwer i może zostać zainfekowany.
Wczoraj miałem przyjemność (jeśli można to tak nazwać) brać udział w ustawce by zdobyć trofeum KINGPIN. Start 21.00, do godziny 01.00 nic z tego nie wychodziło. Ciężko było się tak połączyć by ktoś nie był nie widzialny, na serwerze nie było NPC's i w ogóle masa bałaganu. Postanowiłem poszukać informacji na temat "INVISIBLE PLAYERS". Chyba już w trzecim artykule google natrafiłem na ciekawy tekst, w którym jest przedstawiona sytuacja zhakowanych serwerów( do tej pory żyliśmy w nie wiedzy). W artykule jest podane lekarstwo na owego virusa, którego w głównej mierze roznieśli trophyhunterzy. Polecam obejrzeć filmik, zdziwicie się co można zdziałać komentarzem statusu PSN!



Artykuł bardzo przydatny dla ludzi chcących grac normalnie w RDR, nam pomogło. To była moja pierwsza ustawka z tą ekipą, a ludziska już od kilku tygodni z tym walczyli. Bezskutecznie się to kończyło oczywiście.