Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    11 55.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    9 45.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #17
    iceman_CFC
    Guest
    #77 Chłodna Platyna (Magiczne Liczby)

    No i Chłodny się skusił na tę grę, a tytuł polecił mi Not
    Powiem wam jak było. Grę przechodziłem tak jak u nas w poradniku napisane, czyli od razu najtrudniejszy poziom + do tego zbieractwo, a co wpadło za walkę to tylko taki bonus
    Kiedy nadeszła pierwsza walka, po takim małym prologu, nie dawałem sobie rady, ginąłem cały czas, nie mogłem nic zrobić, a przyczyną tego było co?
    Mój pad! Tak, tak, ten kiepsko działający , który czasem doprowadza mnie do rozpaczy (Muszę kupić Pada
    Tak się z tym męczyłem, że po prostu odpuściłem. Na drugi dzień wznowiłem grę za pomocą pada, którego podrzucił mi kumpel.
    No i się zaczęła gra, od razu powiedziałem, że teraz pokaże wam, jak Chłodny umie się bić
    Szczerze? Były momenty, gdzie człowiek stanął na dłuższą chwilę, ale dało się to zrobić bez kaszlu.
    Kampania zacna, myślałem że to będzie inaczej wyglądało, ale z każdą misją gra się rozkręcała i pokazała że jest moc.
    Grafika też niczego sobie, wszystko wygląda dosyć ładnie, kamera daje radę i to najważniejsze.
    Napisałbym coś jeszcze, ale co? Każdy tam dodał swoje i raczej napisałbym to samo, ale po co.

    Kilka słów o trofeach - Hmm niech no pomyślę, raczej tak na moje oko to nic mi tu kłopotu nie sprawiło. Wszystko można potem sobie na spokojnie wbić, po wyborze rozdziałów, wiec Relaks

    Łapka w górę za poradnik, oj przydał się

    Podziękowanie - Dziękuję Ci Bardzo, Olek_04, za pożyczenie pada, bo raczej na moim kiepsko to bym widział.
    Postawie Ci Burgla i będziemy kwita

    Ocena Gry - 8/10
    Trudność - 3.5/10

    Pozdrawia Chłodny
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 05-12-2015 o 10:08

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •