Więc tak dziś zrobiłem plate więc podpowiem co nieco..
Otóż tak jak to opisują zaczynamy od wstawienia do Realu Madryt 16 zawodników powiedzmy z Japonii i podbicia ich statystyk do maksa, ja dodatkowo zmniejszyłem statystyki Messiemu oraz bramkarzom Barcy i Arsenalu czyli naszym najgroźniejszym rywalom.
Następnie zaczynamy tryb właściwy gdzie na starcie mamy ok 200 mln $ i tu najważniejsze pozostawiamy najtańszego trenera, dajemy asystentce całą kasę jaką zaproponuje czyli ok 30 mln $ oraz dajemy 10 mln $ na budżet marketingowy tak by łącznie miał 20 mln $(robimy to tylko jednorazowo na początku 1 sezonu).
Kolejny etap to tylko symulacje, nasi zawodnicy powinni wygrywać wszystko po drodze choć czasem ale jednak zdarza się im umoczyć na w finale Ligi Mistrzów więc robimy save przed finałowym meczem i w razie potrzeby wczytujemy.
W kolejnych sezonach to samo czyli na początku dajemy asystentce tyle kasy ile chce i pilnujemy aby nasz klub się nie potknął w jakiś rozgrywkach choć to nie powinno się przydarzyć.
W każdym sezonie suma proponowana przez asystentkę będzie większa lecz musimy ją dawać aż do sezonu bodajże 4 gdzie będzie to kwota 120 mln $ gdyż w następnym przekroczy 300 mln $ będzie to suma większa niż możemy zarobić w sezonie.
Największe dochody mamy z fanów pod koniec sezonu 10$ od każdego fana których po 2 sezonie powinno być niezmiennie 99.999 czyli "okrągłe" 100 mln $ na naszym koncie, dodatkowo sponsorzy,wygrane mistrzostwa oraz dochody z wejściówek z każdego meczu, to wszystko wpływa na nasze konto.
Po czwartym sezonie jeśli wszystko odbyło się prawidłowo powinniśmy mięć nieco ponad 1 mld $ co powinno nam wystarczyć do zajęcia 1 miejsca na liście i zgarnięcia trofeum tak jak mi wpadło. Jeśli jednak by zbrakło można zacząć kolejny sezon lecz nie płacić asystentce ani grosza i dociągnąć pod koniec sezonu gdzie na 100% pucharek musi być nasz...
W razie co pytać...