Czy ktoś z Was grał już w ten tytuł? Po ciekawym, ale krótkim i dość prostym trybie Story byłem pewien, że w wyzwaniach czeka mnie spacerek w rodzaju Bonus Challenge Tower z Mortala. Szybko jednak moja wizja została skonfrontowana z rzeczywistością: wymaksowanie pierwszego wyzwania zajęło mi około godziny, drugie poszło sprawnie, za to zrobienie trzeciego (Body Count) na trzy płomienie urosło w moich oczach do rangi misji niemożliwej - po kilku godzinach prób mój najlepszy wynik to 22/25 zabójstw (przy czym dwóch ubiłem praktycznie po czasie). W międzyczasie odkryłem pewną zależność: jeśli nie będziemy atakować czerwonego pirata, będzie on szybko przywoływał kolejnych Brutes. Niestety, nawet to nie pomaga - robiąc wszystko najlepiej jak potrafię (mając na uwadze także szybkie kille na beczkowych małpach, jak tylko wynurzą głowy) nigdy nie udało mi się zdobyć wymaganego pułapu. Podejrzewam, że musi istnieć jakaś strategia, która pozwoli bezboleśnie zaliczyć to wyzwanie - jeśli komuś się uda, proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami .