Cytat Zamieszczone przez 007szybki Zobacz posta
Witam
Tak na imię mam Adam co do Formuły 1 jestem jej fanem - mój profil w F 1 to faktycznie 0% , ale tylko dlatego , że ta gra mnie nie urzekła - po prostu się zawiodłem- myślałem , że w końcu coś jest dla mnie , a tu lipa - sorrki , ale ja jestem na nie - najnowsze tytuły jakoś się robią takie dziwne - dużo zmian , które nie wychodzą na dobre . Wyścig to wyścig wsiadasz i zasuwasz i decydujesz o tym co robisz , jak hamujesz itp. Następny przykład to demo F 2012 , gdzie komputer narzuca ci jak przejechać zakręt - wybaczcie , ale to Ty powinieneś o tym decydować , albo linie jak jechać lub kiedy hamować - czy w realu takie coś występuje ? Ja sobie tego nie mogę jakoś wyobrazić - leci gostek przede mną i coś maluje .Ja zawszę gram bez tych pomocy bo uważam , że to jest zbędny patent wpływający źle na grę.
Szybki w F1 2010 dużo zmian, bo w F1 zmieniło się wiele. Niestety w tym sporcie wszelakie ustawienia bolidu to jest podstawa, a nie siadasz i jedziesz. Przemyślanie ustawień, sprawdzanie ich w kwalifikacjach i ciągłe ich doskonalenia to podstawa F1. A z racji, że gry są na licencji, to wszystko co obowiązuje w danym sezonie w F1 jest zawarte w grze.
A co do tych linii i wspomagaczy. Niem wiem jak jest w F1 2012, ale w 2010 wszystko to możesz sobie powyłączać. Wręcz nawet trzeba, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca. A jest to dodane tylko po to aby każdy mógł pograć w ten tytuł, w mojej ocenie bardzo dobre podejście developera. Na Easy i ze wszystkimi wspomagaczami - poradzi sobie kilku letnie dziecko (przynajmniej w miarę), a na Hard i bez żadnych wspomagaczy - na początku nie poradzi sobie nikt, z czasem bardziej zatwardziałe grono.