Witam ponownie, po dłuższej przerwie i nieaktywności na konsoli oraz forum.
Niedawno powróciłem do grania i udało mi się wejść w posiadanie tej gry poprzez usługę PS Plus.
Jak dla mnie super gra, wcześniej było dane mi grać w dodatki, także w 1, 2 ani trójeczkę nie grałem niestety, mam jednak nadzieję, że będę miał ku temu okazję. Podobnie jak w innych częściach, które ogrywałem niewiele zbieractwa, dużo przeciwników i przednia zabawa. Największy kłopot miałem z wyzwaniem Archimedesa, czyli tą windą, od razu po dłuższym nieobcowaniu z konsolą rzuciłem się na poziom trudności potrzebny do splatynowania tytułu. Bardzo fajnie się grało, raz jednak miałem buga, przez którego musiałem przechodzić 6 rozdziałów od początku, gdyż gra mnie po prostu nie puszczała dalej.

Poziom trudności oceniam na 6, gdyż w kilku bądź kilkunastu momentach naprawdę ciężko mi było posunąć fabułę do przodu. Gra sama w sobie podobała mi się, brakowało mi jedynie trochę walk takich jak na końcu, czy też początku gry, z wielkimi, ciężkimi przeciwnikami, czego pewnie nie brakowało we wcześniejszych odsłonach, sądząc po niektórych opiniach użytkowników forum.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że będę miał sposobność coś napisać od czasu do czasu.