Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Wątek: Metal Gear Rising: Revenegance

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #24

    Dołączył
    Dec 2012
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Posty
    100
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: ZakkusuFea
    Pepe nei wiem jak teraz sytuacja tam wygląda, może pozmieniali coś w patchu ale w grze czasem wejdzie taki mały błąd. Miałem takie sytuację, że nie dostałem od przeciwnika, nic mnie nie drasnęło, a nie dostałem bonusu za no domage. Radzę ci założyć Rationy bo zauważyłem, że jak dostaniemy hita i zginiemy to mamy gameover i dając continue, robi się nam checkpoint i wtedy wkracza nasz mały błąd Lepiej robić restart poprzez start.
    A co do pierwszej walki, nie zapominaj o Zandatsu. Za to dostaniesz sporo punktów więc najlepiej na tych 3 zrobić Zandatsu i nie powinno być problemu.

    He he - się nie znam, ale na bank za szybko z nimi pojechałeś. W DmC też dużo wyżej punktowane są akcje, w których długo męczysz przeciwników, zapodając im długiego combosa słabymi atakami, niż jeden konkretny szlag, kończący walkę.
    Ta, chyba, że używasz demon evade to przed patchem mogłeś 4 razy uderzyć przeciwnika, zabić go i dostać ocenę SSS. No ale patch na szczęście diametralnie obniżył obrażenia z demon evade. Taki patch powinien wyjść zaraz na starcie..
    Ostatnio edytowane przez Zakkusu ; 17-03-2013 o 17:13

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •