Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    5 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6
    iceman_CFC
    Guest
    #89 Chłodna Platyna

    No myślę, że limit tych najlepszych gier ever wyczerpałem już, choć jak zawsze nigdy nie wiadomo
    Tak więc gdy była fajna promocja (wiecie gdzie, bo pisałem wcześniej) już miałem to kupować, ale ktoś mi dał cynka z forum i powiedział - Ice nie kupuj, pożyczę.

    Dobra powiedźmy jak było - to samo co w części Afganistan, z tym że gra jest dużo krótsza, i tym że doszły tutaj znajdy. Grę trzeba było przejść DWA razy, bez wyjścia do menu, ponieważ groziło to tym, że pucharek za zbieractwo mógł nie wpaść, a przecież nie będzie człowiek ryzykował. Myślałem że będzie mi się to dłużyło nie wiadomo ile, ale szedłem jak szalony, czas w jakim wbiłem DWA przejścia to 2 godziny 36 minut i 36 sekund .
    Poszło szybko, nawet patent na dwa pady nie był potrzebny, bo to było proste jak słońce. Graficznie gra to samo co w części Afganistan, nic tutaj na lepsze nie znajdziecie, muza jakaś tam była (nawet w drugim przejściu grałem bez głosu całą grę, bo coś mi się wyłączyło).
    Trofea też mniej więcej to samo, coś tam zniszczyć, ileś głów ustrzelić, wystrzelić ileś ammo itd.

    Czy bym polecił grę? Ludzie którzy zbierają platyny, to już dawno w to zagrały albo zagrają. Nie wiem po ile to można kupić nawet, bo tak jak wspomniałem, grę ktoś mi pożyczył. Jeśli powiedzmy że to jest drogie, to nawet tego nie kupujcie, bo gra nie jest warta góry siana. Nie wiem jaki twórcy gry mieli pomysł ale wiem jedno - tylko Trofea smakują tu dobrze

    Podsumowanie:
    Trudność - 2/10
    Ocena Gry - 4/10

    Dziękuję za pożyczenie gry z całego serca Królu (na razie niech będzie anonimowy, jeśli się zgodzi napiszę kto to)

    Pozdrawia Chłodny
    Beng!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 22-02-2016 o 15:41 Powód: Literówka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •