Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Gdzie trzymacie swoje PS3?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Administrator Awatar TrophyClub
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    ...
    Posty
    4,493
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Admin

    Gdzie trzymacie swoje PS3?

    Cześć wszystkim. Do założenia tego tematu skłoniło mnie poranne majsterkowanie przy mojej PS3. Jestem posiadaczem dwóch modeli - 40 GB, który został zakupiony przeze mnie w dniu premiery w naszym kraju i chodzi do dziś oraz modelu 80GB który zakupiłem w styczniu 2009r. Z przyczyn sentymentalnych model 60GB stoi na półce jako pamiątka tego co przeszedłem (dodam że ten model jest po awarii i wygrzewałem już w nim płytę - wciąż działa) -od stycznia 2009 poza wyjazdami na które zabieram model premierowy korzystam tylko i wyłącznie z modelu 80GB.

    Moim pytaniem jest - GDZIE TRZYMACIE SWOJE PS3? CZY UŻYWACIE PODSTAWEK CHŁODZĄCYCH?
    Może to i głupie ale dzisiaj zacząłem mieć rozkminkę, czy trzymacie PS3 na półce nad TV czy może gdzieś pod TV gdzie może być mały obieg powietrza, czy w poziomie czy w pionie, czy obok innych urządzeń. Ja moją trzymałem pod TV i uważam, że było tam trochę zbyt mało obiegu powietrza, miałem możliwość to postawiłem ją na półce nad TV, jest lepiej ale czy w ten sposób nie zbiera więcej kurzu wewnątrz? teraz znowu zastanawiam się czy jej nie postawić w pionie i znowu pytanie czy nie będzie to miało wpływu na pastę na procesorze ( moja konsolka teraz czasem potrafi po 8-10godzin dziennie chodzić gdyż służy też jako odtwarzacz dvd/blu-ray itp). Jeśli macie jakąś wiedzę w tym temacie albo własne przemyślenia to proszę podzielcie się tym.

    P.S. W dniu dzisiejszym rozkręciłem moją PS3 na części pierwsze wyczyściłem dokładnie i nałożyłem nową pastę na procesor. Efekt? fan test nie da wam tego a nawet nie podejrzewacie co się w środku dzieje - konsola jest tak cicha jakby wyszła z fabryki.
    Ostatnio edytowane przez TrophyClub ; 17-01-2013 o 17:42

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •