Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2

    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    374
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    22
    Gamer IDs

    PSN ID: Sebek1982
    Platyna nr. 195 na moim koncie. Po grze spodziewałem się dużo więcej czytając wątek o trudności platyny na "orgu"(8/10) a także patrząc na ilość platyn na PSNProfiles(420-2.01%). Okazało się, że to bardzo prościutka przygodówka, którą splatynowałem wspólnie z córką(potrzebne są 2 pady ale spokojnie wszystko można zrobić samemu). Jest tu jedynie masa zbieractwa(186 różnych przypinek), większość można kupić ale jest też kilkanaście, które trzeba znaleźć lub zdobyć za odpowiednie wykonanie zadań. Zadań pobocznych jest 20 i to one właśnie ustalają trudność platyny, są w większości ze sobą powiązane i wszystkie trzeba przejść w odpowiedni sposób żeby zdobyć upragniony pucharek. Ja zrobiłem jeden mały błąd przez co musiałem przechodzić całą grę jeszcze raz(gra posiada auto-sejwa, który robi się bardzo często). Ogólnie grę trzeba przejść minimum dwa razy, w pierwszym przejściu trzeba wykonać wszystkie questy poboczne i drugi raz żeby zdobyć jedno trofeum za zamknięcie 4 stacji kolejowych( po prostu trzeba ich nie otwierać tzn. nie wykonać zadania z tym związanego). Czas do platyny 25-30h, trudność 4/10(gdyby nie trofeum za 20 questów byłoby 2/10), miodność 7/10.
    Ostatnio edytowane przez Sebek1982 ; 26-08-2017 o 11:29

  2. Thanks Brak, kasiaPi, adamlubin thanked for this post
    Likes Brak liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •