Zrobiłem wersję na Vitę, to teraz przyszedł czas na Ps3. Na niej platyna jest dwa razy prostsza niż na handhelda moim zdaniem. Wiecie, większe gałki, większe przyciski no i komfort trzymania pada (chociaż teraz mam do vitki uchwyt to pewnie miałbym kiedyś łatwiej). Tak jak poprzednio znowu jeździłem Marussią B2, moim ulubionym samochodem i to jego wymaksowałem w singlu i multi. Drugim autem jest Bugatti Veyron, którego ulepszenia potrzebowałem do słynnego Needle Pointa, którego o cuda największe, zrobiłem już za 10 podejściem . Może wyskillowanie trasy na vicie mi tutaj pomogło bo pamiętam jak się jeździło.

Trofea wpadają szybko, trochę trzeba się nagimnastykować przy bilbordach, punktach podmiany i bramkach. Te ostatnie są najgorsze. Podczas zwykłej gry rozwaliłem ich 134/135. No i co zrobisz, mapa ich nie pokazuje to wujek youtube przybywaj! Na szczęście po 5 minutach jeżdżenia znalazłem tą brameczkę i się nie męczyłem tak jak na vicie (gdzie jeździłem dobrą godzinę z filmikiem).

Zaraz zaraz, przecież ja nie lubiłem samochodówek. Polubiłem je nagle, i kolejne NFs-y też ogram

Ocena gry: 7,5/10, 3,5/10.