Wielu ludzi nie doceniło tej produkcji, moim zdaniem rewelacyjna kampania. Producenci świetnie poradzili sobie z wyzwaniem kontynuacji poprzedniej części, dobra grafika i rewelacyjna oprawa muzyczna, podczas gry wcielamy się zależnie od wydarzeń w kilku bohaterów, najczęściej jednak gramy Preacherem. Multi bardzo czasochłonne, moim zdaniem twórcy gry przesadzili z trofeum zdobycie szpilki (czyli 20 zabić) każdą bronią, a jest ich aż 72 (czyli 1440 zabić w multi - masakra), bez ustawki większość snajperek to jakaś tragedia, wielkie podziękowania za udane ustawki dla Rekinka, Grześka (IAHa), Bujaczesa, Wodasa i Tomiego.
Twórcy gry przesadzili z tym, że na poziomie trudności hardcore nie można kontynuować od punktu kontrolnego tylko trzeba rozpoczynać grę od nowa, na szczęście po każdej misji nagrywamy sejwa na pendriva i rozpoczynamy grę od początku misji. Po przejściu gry na hardcorze trzeba przejść na poziomie Tier 1, który jest masakrycznie trudny, ale na szczęście dzięki temu że przeszedłem grę na hardzie bez glitcha wystarczyło że tylko ostatnia misję zrobiłem na Tier 1 i dostałem trofik.
trudność platyny 7/10
gra 7/10