Jedna z lepszych gier na move, choć ustępuje trochę jedynce według mnie. W grze dostępnych mamy sześć sportów- boks, kręgle, łucznictwo, tenis (najlepszy sport), golf i narciarstwo (totalne nieporozumienie). Zestaw pucharków podobny do tego z części pierwszej, czyli trzeba zdobyć złoty puchar w każdej z dyscyplin, jest także kilka pucharków misc (najtrudniej jest zdobyć split w kręglach, jest to zarazem chyba najtrudniejszy pucharek do zdobycia w grze, jednak przy odrobinie farta powinno się udać po kilkunastu lub kilkudziesięciu próbach). Męczyłem się też strasznie w boksie, dodatkowo oglądając filmik na youtube jak kilkulatek pokonuje bossa na poziomie złotym myślałem, że wyjdę z siebie (brakowało mi techniki, po opanowaniu zastosowania "mocnego ciosu" poszło bez broblemu). Jest też kilka pucharków w trybie dla wieloosobowym jednak wszystkie można wbić samemu jednym muvem (polecam jednak używanie dwóch kontrolerów, chodzi mi tu o boks i narciarstwo, które są wtedy dużo łatwiejsze). Platynowałem dwie wersje jednocześnie tj. US i EU ze względu na podwójny zastaw pucharków (trofea w obydwu wersjach niczym się nie różnią). Czas do platyny to jakieś 15h, trudność 4/10, fun 10/10.