Obiecałem Brodzie, że napiszę swoje spostrzeżenia związane z tym dodatkiem to piszę Nie liczyłbym aby sie znalazło 3 graczy ogarniętych online.Najlepiej wpisać się w zakładce "Ustawka" na tym forum i napewno się znajdą ludzie do grania.Do tego dodatku wystarczy tylko dwóch graczy.Czterech robi się duży tłok i zamieszanie.HS potrzebny jest bez dwóch zdań aby mówić co robimy i jak natarczywe zombi atakują pogadać o życiu, dowiedzieć się coś o kompanie (ciekawe historie się zawsze zdarzają) Trofiki da się zrobić przy jednym podejściu ale do tego trzeba farta mieć przy losowaniu broni ze skrzyń.Pierwsze podejście zrobić na rozpoznanie mapy i poćwiczenie kampienia w miejscu które opisał Broda No i ważna rzecz to kupić MINY,które ostudzą zapał zombi do dobrania nam sie do...(wiadomo czego) Ustawiamy je na balkonie przed nami,tak aby w razie przeładowywania jakiś zagubiony zombiak nie dobrał sie do nas.Kolejna sprawa to w późniejszych falach strzelamy raz ja raz partner.Podam to jak myśmy robili z Brodą.Ja strzelam zabijam zombi gdy kończy mi się amunicja w magazynku i mam przeładować to wtedy Broda przejmuje rolę likwidatora zombi.Jemu sie kończy magazynek ja strzelam.W ten sposób na poźniejsztch falach można się długo bronić i amunicja szybko się nie skończy.My takim sposobem grania wbijaliśmy trofiki Pozdrowienia dla Brody