Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 21 fala w Inwazji Chaosu (DLC) - porady

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Zerathel
    Guest
    Nasz team składał się z 3 taktycznych marine i jednego raptora...

    W 5 rundzie zastanówcie się 3 razy nad swoją pozycją, ponieważ przeciwnicy z toporami dają się we znaki, ale paradoksalnie to nie one są najgorsze tylko...psy, które biegną za toporami ito w ilości hurtowej...Niestety często jest tak, że zginiemy, ponieważ my jesteśmy skupieni na ucieczce przed dużymi orkami z toporami, a psy w tym momencie od tyłu podbiegają i wybuchają...Nie ma na to rady trzeba biegać i w miarę możliwości starać się psy wyeliminować...Na dodatek są jeszcze duże orki z granatnikami więc jest o tyle, źle, że nie dość, że mechy nas bombardują to jeszcze orki z granatnikami. Jeśli ktoś gra taktycznym marine zalecam stymulant bojowy i chowanie się za rurami tam gdzie są...Proponuję strzelać z termicznego, jeśli uzyskamy jakąś w miarę bezpiecznę odległość nawet na 3 sekundy to odwrócić się szybko przerzucić się na karabin plazmowy szybko strzelić po czym przełożyć na terminczy strzelić z termicznego i dalej uciekać. Pamiętajcie, że kiedy psy się skończą to teraz należy wybić orki z toporami. Najlepiej na zmianę strzelać z karabinu termicznego.

    My zagraliśmy taką taktyką ja ciągle stałem na B, a kiedy pojawiały się orki zbiegałem na C i tam się z nimi ganiałem tak długo jak tylko potrafiłem. Raptor (Xlukk) co jakiś czas podlatywał z swojej pozycjoi H na B, aby uderzyć w ziemię i odlatywał tak, aby na chwilę część orków się nim zainteresowała., a jak miał okazję to ich tam zabijał, co jest bardzo ważnym i skutecznym elementem zabijania orków w tym punkcie..Nie biegłem dalej, ponieważ połowa latała za mną po czym pozostali mieli większe szanse za zabicie drugiej połowy...Kiedy oni się uporali ze swoją grupą biegli do mnie, aby mnie wspomóc lub stali i czekali kiedy ja skończę...Wszystko zależało od sytuacji więc hsy są obowiązkowe...Starajcie się zachować dwa życia na koniec fali i bo tam hurtowo ginęliśmy i nie było od tego wyjątku...Kiedy psy się skończyły to wtedy praktycznie rozpoczynała się nasza gra...

    KOLEJNA WAŻNA RADA KIEDY WYCHODZĄ ORKI NIE WOLNO ATAKOWAĆ MECHÓW BO TO JEST DROGA DO SAMOBÓJSTWA!!!!KIEDY ZADAMY WYSTARCZAJĄCE DAMAGE WYJDZIE KOLEJNA FALA, A UWIERZCIE MI, ŻE POŁĄCZENIE DWÓCH FAL, A ZWŁASZCZA 2 I 3 RÓWNA SIĘ ŚMIERĆ BO BĘDZIECIE MIEĆ ORKI ZMACZUGAMI, DUŻE ORKI STRZELAJĄCE, ORKI Z TOPORAMI, ORKI Z TARCZAMI I PSY.

    P.S

    Mario jak możesz to opisz swoją pozycję i Rytma bo to jest moim przydatne dla reszty
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 22-08-2012 o 10:58

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •