Na wstępie chciałbym powiedzieć, że powyższe posty bardzo dobrze są opisane, sam na początku z nich korzystałem, jedynie edytowałem osoby odpowiedzialne za poszczególne działy. Od siebie dodam, że trochę zmieniłem sposób sprawdzania poradników. Otóż całkowicie ominąłem status "do weryfikacji" . Kiedy zostanie zgłoszony poradnik do sprawdzenia, to zostaje on w statusie "w budowie", a kiedy zostanie sprawdzony przez ze mnie to zostaje przyklejony i zmieniony status na "Poradnik". Wtedy zgłaszam go do podlinkowania i może autor oczekiwać swój poradnik TUTAJ.

Druga sprawa, która oficjalnie nie została przedstawiona to:


Znajdziecie tam zawsze dwa posty:

W pierwszym wszystkie poradniki z forum, które zostały zgłoszone do napisania. Lista dzieli się jeszcze na trzy grupy:
1. Poradniki w budowie są to poradniki, które posiadają już własny temat otworzony przez autora.
2. Poradniki w trakcie pisania są to poradniki, które jedynie zostały zgłoszone z chęcią do napisania, ale nie posiadają jeszcze tematu na forum.
3. Wspólne poradnikopisanie są to poradniki, które są pisane przez wszystkich.

W drugim poście zawsze znajdziecie aktualizacje. Wypisuje tam, które poradniki zostały ukończone i sprawdzone, ewentualnie dodaje nowe, jeśli między czasie się pojawiły. Pierwszy post wtedy jest przez ze mnie również aktualizowany i nanoszę tam zmiany. W tym roku (2016) aktualizowałem listę już pięć razy co wskazuje numerem 2.05 .

Trzecia sprawa, którą chciałbym przedstawić są to nowe ikonki do naszych poradników, które przygotowałem razem z Adamem. Określają one rodzaj pucharka. Jest to dodatek, nie obowiązkowy. Oto one:



Wszystkie znajdziecie TUTAJ. Aby wkleić ikonkę pod pucharek, klikamy w odpowiednią ikonkę i później prawym przyciskiem myszy wybieramy Kopiuj adres obrazka. I wklejamy tak, jak na zdjęciu poniżej:


Opis pucharka zaczynamy od drugiej linii.

Jeśli chcecie zobaczyć jak to wszystko wygląda to zaktualizowałem poradnik do Mad Maxa.

Wszelkie uwagi, pomysły (na nowe ikonki) proszę pisać TUTAJ.