Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Zakup TV - Kącik Porad

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #19

    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    4
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: aeeroO
    Cytat Zamieszczone przez Dzej003 Zobacz posta
    Witam podpinam się do tematu, prosiłbym o rady co wybrać. Miałem już swój typ (Samsung F6400) ale w moim sklepie została tylko wersja wystawowa a takiej nie wezmę. Rozmawiałem trochę z Brodą o TV i w sumie On mi go zasugerował gdyż ja wybrałem niższy model bodajże F5500. Prosiłbym o pomoc i kilka typów którymi powinienem się zainteresować a ja podam co chciałbym aby owy TV posiadał...
    Na pewno 32 cale gdyż większy nie wejdzie
    Smart TV, Wi-fi, FHD, to główne warunki 3D fajnie jak by było tylko w większości tak małych TV nie dodają okularów i jeśli już chyba wolałbym pasywne.
    Ciągnie mnie do Samsunga z prostego powodu iż obecnie używam Tv tej marki i od około 6 lat działa bez jakiejkolwiek awarii a w drugim pokoju jest Sony i czasami coś mu odbija, to tyle czekam na info będę bardzo wdzięczny bo za tydzień chciałbym cieszyć się nowym odbiornikiem
    A 40" na pewno nie wciśniesz? Bo ogólnie w świecie TV panuje taka brzydka tendencja, że TV poniżej 40" są traktowane przez producentów po macoszemu... O co chodzi? Już tłumaczę, większość topowych modeli znanych firm takich jak np. Samsung,Sony,Panasonic występuje tylko w wersji 40 cali wzwyż, a 32" i poniżej to jakieś sub-serie, które nie mają matryc nawet zbliżonych do większych TV. Przykłady?

    - Nie ma Panasonic'a z serii VT poniżej 50"
    - Nie ma Sonego z serii W905 poniżej 40"

    A te modele najchętniej bym tobie polecił jako graczowi, normalnie zasugerowałbym Panasonic'a z serii ST/GT/VT(zależy od funduszy, których nie podałeś) ponieważ wszystkie do oglądania filmów/grania są naprawdę świetne w swojej klasie. Jednak Sony dokonało czegoś niesamowitego rok temu i stworzyło naprawdę "niesamowity" telewizor do granie(wreszcie) pomimo tego, że kupują matryce od Sammiego i to praktycznie te same telewizory w innych obudowach to elektronika zawarta w modelu W905 sprawia, że to najszybszy telewizor do grania na świecie(aktualnie) Na pewno do filmów Panasonic VT/GT go pokona, ale do gier? Wygrywa Sony, polecam poczytać recenzje na tej stronce:

    http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl46...1311263450.htm
    Tutaj tańszy i tak samo superszybki brat:
    http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl42...1402233639.htm

    Do każdego TV są zamieszczone także pomiary input lagg i tutaj W905 miażdży dosłownie konkurencję i dotychczasowego króla - Panasonica.
    Ostatnio edytowane przez aeeroO ; 22-06-2014 o 23:11

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •