Kilka chwil już za mną w tej grze a przez to mam dwa pytania do osób które już w nią grały

1) Czy to normalne, że znikają koktajle wybuchowe? Otóż podszedłem do Mika (chyba tak on się zwie) i poprosiłem go o zrobienie koktajlu z 5 butelek alko. Nie zauważyłem, że nie mam miejsca w ekwipunku na nowe przedmioty więc kolo zrobił mi koktajl ale nigdzie go nie znalazłem. Butelki z alko zniknęły Czy to normalne? Może jest jakieś miejsce, którego nie odkryłem gzie takie zguby są przechowywane?

2) Czy też tak mieliście, że ginęły wam bronie, którymi rzucaliście do wrogów? Otóż jak jest jakaś walka z mocniejszym zombiakiem często wyrzucałem jakąś broń aby trafiać w niego z dystansu. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że broń, która leży za długo na ziemi wyparowuje. Innym przypadkiem wyparowania broni jest śmierć podczas walki z wrogiem. Rzucam broń, walczę, ginę, odradzam się ale broni wyrzuconej już nie ma A może jest jakieś tajemne miejsce w którym przechowywana jest taka broń ale ja o tym jeszcze nie wiem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i uwagi