Super gierka,według mnie troszkę niedoceniona. Zdaję mi się, że jest nawet lepsza od Dragon Age, polecam każdemu. Co do trofeów, to zdecydowanie najtrudniejszym a raczej najbardziej czasochłonnym jest pucharek za ubicie 2000 potworów(przechodząc grę i zaliczając wszystkie dostępne questy a także zabijając wszystko na mapach mamy nieco ponad 500 zabić) także jest co farmić. Ja osobiście nabijałem zabicia na ostatnim bossie, który gdy go nie atakujemy wzywa co jakiś czas pomocników( od 5 do 10) ale zajęło mi to ponad 7 godzin. Gra posiada sejw systemowy, także nie trzeba wszystkiego robić ciągiem, można wczytywać zapisy.Jest kilka pucharków do pominięcia ale nie będę się o nich rozpisywał(odsyłam do poradnika). Grę trzeba przejść raz i jeśli zrobiliśmy sejwa w odpowiednim momencie, wczytać go potem i dobić brakujące dwa pucharki, co zajęło mi około 2,5h. Podsumowując, gra się łatwo i przyjemnie( farmienie zabić troszkę psuje klimat ale i tak gra jest miodna), trudność 3/10(plus jeden ze względu na czas), czas do platyny to jakieś 50-55h.