Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ustawka - Oficjalny temat

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1

    Arrow Ustawka - Oficjalny temat



    Oficjalny Temat

    Co minimalnie powinien zawierać twój post:
    • Pytanie czy jest osoba/osoby chętne na zdobycie trofeów online
    • Twój PSN ID
    • Jakie pucharki chcesz zaliczyć / z którymi potrzebujesz pomocy
    Zapoznaj się z metodą zdobycia trofeów, żeby ustawka przebiegała sprawnie. Jeżeli jest poradnik na naszym forum, to możesz tam sprawdzić. Pamiętaj, żeby nie zakładać osobnego tematu do jakiejkolwiek organizacji ustawki, jeżeli potrzebujesz np. grupę osób. Dzięki i miłej zabawy.

  2. #2
    Asull
    Guest
    Witam jeśli ktoś chciałby pomóc mi w trofeach za obejrzenie/ocenienie moich mediów i profilu to byłbym bardzo wdzięczny.Odwdzięczę się tym samym.Spróbuję wbić platynę,śpiew nie sprawia mi problemów ale najgłupsze to te trofea z mediami.Bez pomocy są one nie możliwe do zdobycia.
    Dziękuję i Pozdrawiam

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    725
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: MARIUSZ_MARIO
    Powiedz tylko co i jak zrobić, jak Cię znaleźć a na pewno znajdę chwilkę aby Ci pomóc. Mnie to nie zbawi a Tobie mogę pomóc

  4. #4
    Asull
    Guest
    Najlepiej będzie jak dodam Ciebie do znajomych.Wtedy po prostu klikasz w media,media znajomych i od razu wyskakuje Tobie mój profil z mediami.Dam znać jak coś wyślę i zwolnię miejsce w znajomych na PSN.Dzięki za pomoc

  5. #5

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    407
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: waldemarek1
    dodaj mnie to ocenię twoje media i liczę, że zrewanżujesz się tym samym
    nick waldemarek1

  6. #6
    Asull
    Guest
    Ok,dam wam znać jak splatynuję tego singstara na PSN i wtedy was dodam.Ale może teraz zastanówmy się jak wbijemy trofeum : All Eyes On You czyli w 1 tygodniu zebrać 200 wyświetleń. Da rady jak jedna osoba będzie wbijać cały czas i nabijać wyświetlenia ?

  7. #7
    Awatar matidzi01
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: matidzi01
    Mogę Ci pomóc, tylko mam mały problem... Po aktualizacji pojawiła mi się ikonka Singstara - nie klikałem na nią. Po ponownym uruchomieniu konsolki, gra z XMB zniknęła - nawet w sklepie jej nie ma :/

    Wie ktoś tego Singstara zainstalować?


     
     

  8. #8

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    407
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: waldemarek1
    matidzi... moze aktualizacje jakas sciagnij bo z tego co wiem to jest ten sing star nieusówalny
    asul ja wczoraj dałem mojego kota jak za kropka biega i w 1 dzień jakies 140 wyswietlen wpadlo... a kombinuje juz od roku... sposobu na to nie znam jakiegos...

  9. #9
    Asull
    Guest
    Odświeżę temat.Panowie z mediami możemy sobie fajnie pomóc.Wrzucamy 100 zdjęć na nasz profil i osoby do ustawki wchodzą w te foty oglądają je i oceniają.1 osoba=100 wyświetleń,jeśli mamy kilka kont to jedna osoba może nabić kilkaset wyświetleń.
    Kto wchodzi w to?Umówimy się na termin i wbijemy
    LISTA:
    Asul1225-jeszcze nie wrzucałem zdjęć
    Na piosenki na hardzie też mam sposób. Ale trzeba mieć keyboard'a i 5 piosenek z ps store.
    Jak ktoś ma piosenkę happy new year nucąc na hardzie możemy wbić ponad 9500 pkt..
    Ostatnio edytowane przez Asull ; 27-11-2012 o 15:22 Powód: Dodanie piosenek

  10. #10
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    Asull daj znać czy masz w tym tygodniu czas, powiedzmy po 20, powinienem być codziennie. Możemy spróbować zrobić na początek - All Eyes On You (wydaje mi się, że wystarczy, że jedna osoba wyświetli dany materiał 200 razy - zobaczymy).
    Daj znać...
    EDIT: Jednak nie zalicza jak jedna osoba ogląda dany materiał, także lipa. Ja z tym daje spokój.

    Jak będziesz potrzebował w czymś pomocy PISZ...
    Ostatnio edytowane przez adamlubin ; 15-01-2013 o 13:52


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •