Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2

    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    374
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    22
    Gamer IDs

    PSN ID: Sebek1982
    Na gierkę natknąłem się przypadkiem przeglądając listę pobierania gier z PSPlus i muszę przyznać, że dobrze trafiłem, Rainbow Moon to naprawdę świetny RPG. Trofki nie są trudne a jedynie czasochłonne. Najbardziej czasochłonnym jest pucharek za 100 godzin gry ( nie można zostawić gry samej sobie, ponieważ po kilku chwilach się pauzuje). Większość trofeów wpada sama podczas przechodzenia gry, kilka z nich trzeba podfarmić jak np. trofeum za 500lv postaci, kończąc wątek główny miałem 80lv ale po przejściu gry w dodatkowych lokacjach gdzie przedtem nie mieliśmy dostępu są potworki za które exp leci jak szalony, także nie ma się czym martwić. Co do czasu, to kończąc główną fabułę miałem już przegrane ponad 80h, z tym że wchodziłem wszędzie, zabijałem wszystkie napotkane stworki i starałem się robić wszystkie dostępne zadania poboczne na bieżąco. Jak już pisałem wcześniej prawie wszystko wpadnie samo, grindowanie levelu nie jest nudne jakby mogło się to wydawać ponieważ nie jest to jakieś bezsensowne ubijanie potworków, raczej nabijemy wszystko podczas wykonywania subquestów, które poniekąd mają na celu wzmocnienie naszej ekipy jak np. zbieranie figurek za które oblokowujemy lepszy oręż w sklepach. Jedyne co tak naprawdę farmiłem na koniec to spanie 10 razy w tawernie i 25 razy przy ognisku. Sama gra też jest raczej łatwa, jeśli z jakimś potworkiem nie możemy sobie poradzić, lekkie dopakowanie postaci i gościu przy następnym podejściu pada bez problemu. Trudność dałem 4/10 (głównie ze względu na czas), frajda z gry 9/10.
    Ostatnio edytowane przez Sebek1982 ; 10-11-2017 o 23:56

  2. Likes FiodorKing liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •