Grałam w to, ale porzuciłam na rzecz czegoś innego i na razie tytuł czeka na swój czas. Gierka to połączenie platformówki z akcją i przygodą. Widok z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Rzecz dzieje się na ogromnym luksusowym statku, który został przejęty przez terrorystów (zalewa go woda). I my w ciele bohaterki, która boi się wody musimy stawić czoła całej sytuacji. Nasza bohaterka przemieszcza się po poszczególnych kondygnacjach, walczy z terrorystami, pomaga jej i kieruje ją głos w słuchawce (tak zapamiętałam). Podobno w grze pojawiają się hydromoce, ale ja do nich nie dotrwałam Musiałam porzucić grę zanim zrobiło się naprawdę ciekawie. Ogólnie jak na grę z PSN jest całkiem nieźle, ale nie aż tak, abym ze szczęką przy ziemi grała do końca. Grałam od razu po premierze gry i to, co zapamiętałam to sporo zbieractwa oraz czelendże/medale, których lista w menu jest dobrze ukryta. Teraz pewnie można znaleźć poradniki do gry, ale wtedy zrobienie 100% trofeów w tej grze, bez podpowiedzi wydawało mi się średnio realne. Komuś się to udało bez poradnika?