Z racji tego że skręciłem kostkę i przez pierwsze dwa dni w zaleceniach lekarskich miałem leżenie, postanowiłem ograć coś na vitę. Batmana 2 miałem wcześniej ogranego na ps3. Dlatego też wiedząc już co i jak odpaliłem ten tytuł na vitę. Dosyć szybko się zdziwiłem, rozmiar okrojenia gry względem mocniejszych konsol jest kolosalny. Pamiętam że wersja ps3 zmusiła gracza do małego grindu. Na ps Vita wszystko, dosłownie wszystko to kwestia kilku godzin. Dopiero wchodząc tutaj by opisać grę zauważyłem, że jest do niej poradnik Gra nie wymaga od nas zbyt wiele. 2x przechodzimy grę, plus wyzwania w lidze sprawiedliwych (coś na wzór tych z GoW, tylko łatwiejsze). Dosyć późno skapnąłem się że podczas gry można dowolnie dobierać sobie hipków, za sprawą litrki "S". Nie wiedza ta zmusiła mnie do odpowiedniego dobierania sobie bohaterów przed grą, co było kwestią losową. Nie pasowało mi to i poprosiłem wujka Google o pomoc i wszystko się wyjaśniło.
Grę oceniam na 5, za trofki daję 3/10. Ogólnie polecam, jeśli musisz leżeć w łóżku, albo nie masz co robić ze swoim życiem